Bahar Kampanyası
Granit ve bazalt küptaş uygulama hizmetlerinde çok uygun teklifler için hemen bizimle iletişime geçin.
Hemen Ara

Küp Taş

Küp Taş

Açık alanlarda doğal bir görünüm elde edebilmek açısından zemin ve kaplama taşı olarak kullanılan küp taş, farklı kayaçlardan elde edilen bir malzemedir. Bazen granit bazen bazalt bazen de andezit gibi çeşitleri bulunan küp taş, genellikle bahçe ve park dekorasyonlarında zemin döşemelerinde kolay döşeme işlemleri için tercih edilmektedir.

Küp taş, adı üstünde büyük kayaç bloklarından küçük küpler şeklinde kesilmiş ve döşeme işlemine hazır hale getirilmiş bir yapı malzemesidir. Örnek olarak şehir içlerinde halk bahçeleri ve park bölgelerinde gri, siyah ve beyaz gibi farklı renkleri ile desen oluşturmak açısından da kolaylıkla döşeme yapılarak kullanılabilir. Bu açıdan da firmamız üzerinden istediğiniz farklı malzemelerle ve renklerde küp taş temini yapılabilir.

Aren Granit olarak küp taş ürünlerini size özellikle granit ve bazalt gibi malzemelerden sunarken, uygulama açısından da gayet kaliteli ve profesyonel üretimlerimiz ile güvence sağlıyoruz. Ürünlerimiz temel olarak küp taş kapsamında 15×10 santimetre veya 6×8 santimetre gibi birçok farklı boyut ile temin edilebilir. Bu açıdan da genellikle bazalt taşlar siyah ve granit taşlar gri renkleri ile bir arada da kullanılabilir.

26 Şubat 2021
140 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Tıkla Ara