Bahar Kampanyası
Granit ve bazalt küptaş uygulama hizmetlerinde çok uygun teklifler için hemen bizimle iletişime geçin.
Hemen Ara

Küp Taş Nasıl Döşenir?

Küp Taş Nasıl Döşenir?

En temel çeşitleri ile birlikte bazalt veya granit bloklar üzerinden farklı ölçüler ile kesilerek kullanıma sunulan küp taş ürünleri, döşeme açısından kullanılabilecek en pratik yapı malzemeleri arasında yer almaktadır. Firmamızın verdiği hizmetlerde bu ürünler için farklı boyutlarda ve renklerde ürün sunumları yapıldığı gibi uzman bir yapıyla küp taş döşeme konusunda da size aradığınız mimari ve dekoratif hizmetleri sağlayabiliyoruz.

Herhangi bir dekorasyon alanında zemin için küp taş döşeme işlemi yapılmak isteniyorsa, öncelikle bu taşların kesimlerine göre birbirleriyle aynı yapıda olması önemlidir. Üstelik andezit ve bazen granit malzemenin birlikte kullanılması gibi tercihlerde renklerin de birbirlerine uyumlu veya zıt şekilde estetik oluşturacak kapsamda seçilmesi gerekir.

Boyut, renk ve malzeme gibi tüm özellikler ile küp taş seçimleri yapıldıktan sonra zemin uygulamalarında önce zeminin bir silindir vasıtasıyla düz hale getirilmesi gerekir. Sonrasında istediğiniz görüntüyü sağlayacak şekilde bir kompozisyon tercih ederek, taşları zemin üzerinde simetrik ve düzenli bir şekilde dizerek zemini oluşturmanız gerekecektir. Ardından en son noktada üst düzeye dökülen kum aradaki boşlukları iyice doldurduktan sonra yeniden bir sıkıştırma yapılıp, yüzey temizliği sağlanarak, döşeme işlemi tamamlanır.

26 Şubat 2021
151 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Tıkla Ara