Bahar Kampanyası
Granit ve bazalt küptaş uygulama hizmetlerinde çok uygun teklifler için hemen bizimle iletişime geçin.
Hemen Ara

Granit Plak Taşı

Granit Plak Taşı

Granit, mermer kadar sağlıklı ve mermer kadar dayanıklı doğal bir taş olmakla birlikte taş ocaklarından bloklar halinde alındıktan sonra tesislerde farklı işlemlerden geçirilerek kullanılır hale getirilir. Örneğin, kentsel kullanımda hem açık alan hem kapalı alan için kullanılabilecek şekilde granit plak ürünleri firmamız tarafından da sunulmaktadır.

Granit plaklar, düz ve keskin yapıları ile birlikte özellikle zemin kaplaması gerçekleştirirken tıpkı karo taşlar gibi kullanılabilecek bir yapı oluşturmaktadır. Mermer veya bazalt gibi taş türleri ile birlikte kullanılabilecek bu taş, gri ve açık renkli yapısıyla tanecikli görüntüsü sayesinde özellikle kentlerde estetik için seçilmektedir. Hatta bazen küp taş ve bordür taşları ile beraber kullanılarak, komplike şekilde park yolları ya da meydan döşemeleri yapılmaktadır.

Granit plak taşlar, firmamız üzerinden yine istediğiniz farklı ölçüler ile tonaj veya metraj miktarları sayesinde temin edilebilir. Kesimler konusunda genellikle belirli çizgiler yer alsa da istenilen alanda tekrar pratik makineler ile kesim işlemi yapılarak, çok özel ölçülerde kare, dikdörtgen veya ince şeritler halinde granit plak kullanımları sağlanabilir.

26 Şubat 2021
155 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Tıkla Ara